Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
29,90 PLN
Zawartość opakowania: 0.5 kg

DAISY GUM PASTE

DAISY to 3 PRODUKTY W 1!

MASA KWIATOWA/MASA GUMOWA, MASA MODELUJĄCA I MASA KORONKOWA.

Daisy to jedyna taka uniwersalna masa! Jeśli potrzebujesz masy gumowej, Daisy jest po prostu najlepsza, ale ma znacznie więcej zastosowań: jest również doskonała jako masa kwiatowa i masa do modelowania, a także jest doskonałym narzędziem do tworzenia niesamowitych, jadalnych koronek.

Aby zrobić koronkę, podgrzej 70 gramów pasty w kuchence mikrofalowej przez 5 sekund * z maksymalną mocą. Zwiększy to temperaturę masy do ok 60 ° C*, podgrzewając ją bez nadmiernego nagrzewania się. Jeśli nie będzie wystarczająco miękka, powtórz czynność. Wyjmij masę z mikrofalówki i połóż ją na specjalnej silikonowej formie do koronek (najlepiej sprawdzają się takie które nie przesuwają się po podłożu) i za pomocą stalowej szpatułki rozprowadź ją na formie i upewnij się, że wszystkie rowki zostały wypełnione. Po uzyskaniu rezultatu chciałeś natychmiast usunąć dekorację z formy: w ten sposób będziesz mógł natychmiast użyć jej ponownie i unikniesz marnowania masy.

Aby przechowywać wykonane dekoracje, wystarczy owinąć je grubą folią celofanową, a pozostaną elastyczne przez ponad dwa miesiące*.

Aby szybko usztywnić dekoracje z DAISY PASTE, można umieścić je w piecu na ok 1 do 3 h w zależności od grubości, w temp ok 90 60 ° C*

*podane czasy mają jedynie charakter informacyjny: mogą ulec zmianie w zależności od jakości i mocy kuchenki mikrofalowej oraz ilości użytej pasty.

Masa DAISY jest zdobywcą nagrody Golden Tier Award 2017, Najlepszy Produkt Roku. Wynik ten jest nagrodą dla wszystkich współpracowników Laped i ich wysiłków na rzecz wprowadzenia innowacyjnego produktu, jakim jest Daisy Paste.

Brak alergenów.

Czas przechowywania 18 miesięcy.

Opakowanie to potrójne laminowane torby foliowe, zgrzewane w atmosferze ochronnej.

Przechowywać w chłodnym, suchym i wentylowanym miejscu, w temperaturze pokojowej; opakowania muszą być zamknięte. bez bezpośredniego kontaktu z podłożem.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Polecamy