Wczytuję dane...

Wyjątkowe produkty cukiernicze z Sugar-Craft – co warto mieć w swojej kuchni?

Wyjątkowe produkty cukiernicze z Sugar-Craft – co warto mieć w swojej kuchni?

Oferta naszego sklepu internetowego Sugar-Craft obejmuje najróżniejsze produkty cukiernicze, które znakomicie sprawdzą się w profesjonalnej cukierni czy kawiarni. Zależy nam jednak na tym, by nasz sklep był miejscem, w którym swobodnie będą się czuli nie tylko profesjonalni cukiernicy, ale także osoby, które okazjonalnie, od czasu do czasu przyrządzają słodkie przysmaki w domowym zaciszu dla siebie i swoich bliskich. W tym artykule chcemy Ci zaprezentować trzy produkty, dzięki którym oczarujesz gości podczas rodzinnego spotkania. Gotowa? No to zaczynamy!

Stabilizator do śmietany Panna Fit – idealny dodatek do Twoich deserów

Wszelkiego rodzaju desery z wykorzystaniem śmietany cieszą się ogromną popularnością. Śmietanowy, puszysty krem jest nieodzownym dodatkiem do tortów, ciast, babeczek czy pysznych deserów. Wpływa on nie tylko na smak wyrobów cukierniczych, ale także na ich wygląd – babeczki i desery dzięki niemu wyglądają znacznie bardziej atrakcyjnie. Taki efekt najczęściej utrzymuje się jednak tylko przez krótki czas, ponieważ śmietana nachodzi wodą i dość szybko opada.

Rozwiązaniem tego problemu jest oferowany przez nas stabilizator do śmietany Panna Fit. To właśnie dzięki niemu krem śmietanowy przez długi czas zachowa dokładni taki wygląd, jaki chcemy by miał. Co więcej, proponowany stabilizator jest już osłodzony, więc nie musisz dodatkowo dosładzać śmietany.

Cukrowy krokant ryżowy Doretta

Kolejnym produktem z naszej oferty, który warto kupić, jest cukrowy krokant ryżowy Doretta, czyli po prostu karmelizowany ryż preparowany. Dlaczego warto na niego postawić? Ponieważ jest optymalnie słodki i fantastycznie chrupki, dzięki czemu każdy wypiek lub wyrób cukierniczy nabierze zupełnie oryginalnego charakteru. Cukrowy krokant ryżowy Doretta sprawdzi się jako element dekoracyjny ciasta, tortu, czy babeczki. Z drugiej strony, nic nie stoi na przeszkodzie, by urozmaicić nim polewę babki lub nadzienie – na przykład pączków.

Proszek bezowy – zrób swoją własną domową bezę

Na koniec chcemy zarekomendować Ci proszek bezowy Top Meringue, dzięki któremu przyrządzisz swoją własną, domową bezę. Doskonała mieszanka została opracowana tak, by umożliwiać szybkie stworzenie oryginalnego deseru, przy zachowaniu efektu cukierniczego najwyższej jakości. Z pomocą oferowanego przez nas proszku bezowego bez problemu przygotujesz nie tylko klasyczną włoską bezę, ale także wyjątkowy mus bezowy czy dekorację babeczek i ciast.