Wczytuję dane...

Produkty z Sugar-Craft, które musisz mieć w swoim domu

Produkty z Sugar-Craft, które musisz mieć w swoim domu

W Sugar-Craft mamy wiele różnego rodzaju produktów, które stanowią niezbędne wyposażenie każdego profesjonalnego cukiernika. Oferujemy między innymi najróżniejsze masy cukrowe, stabilizatory i barwniki cukiernicze, a także narzędzia do modelowania, które przydają się do cukiernictwa artystycznego. Ale nasza propozycja to nie tylko produkty dla profesjonalistów. W sklepie mamy także artykuły, które przydadzą się w kuchni każdej osobie, która lubi przygotowywać smakołyki dla bliskich i znajomych. Oto produkty z Sugar-Craft, które musisz mieć w swoim domu (nawet jeśli nie jesteś cukiernikiem)!

Polewy czekoladowe

Któż z nas nie uwielbia babek, rogalików czy ciastek pokrytych pyszną, gęstą polewą czekoladową? Najczęściej, przygotowując domowe wypieki, po prostu rozpuszczamy w garnku najtańszą czekoladę. Jest to rozwiązanie korzystne z finansowego punktu widzenia, ale nie gwarantuje najwyższej jakości. Proponowane przez nas czekoladowe pastylki doskonale się rozpuszczają i mają niski punkt topienia.

Co więcej, nasze wysokojakościowe polewy czekoladowe mają wyrazisty, przyjemny smak, doskonałą łamliwość oraz mocny i trwały połysk. Lubisz klasyczną czekoladę mleczną? A może białą lub deserową? Nie ma problemu, w naszym sklepie znajdziesz różne polewy czekoladowe idealne do rogalików, pączków, babek czy ciastek.

Mąka – niezbędny produkt w każdej kuchni

Mąka jest produktem niezbędnym w każdej kuchni – niezależnie od tego, czy profesjonalnie zajmujemy się cukiernictwem, czy też tylko okazjonalnie przygotowujemy wypieki dla bliskich i rodziny. W ofercie naszego sklepu Sugar-Craft znajdziesz wysokiej jakości mąkę luksusową typu 500, która znana jest także jako mąka poznańska lub wrocławska.

Do czego przydaje się mąka luksusowa typu 500? Jest niezbędna podczas przygotowywania wszelkiego rodzaju słodkich wypieków – ciast lub babek. Będzie jednak także znakomitym wyborem do lepienia ciast na obiad, które wymają z jednej strony kleistości, a z drugiej łatwości formowania. Mowa tu przede wszystkim o pierogach, kopytkach czy kluskach.

Pasty smakowe – pomysł na domowe lody

Jak wspomnieliśmy w jednym z poprzednich artykułów, zrobienie domowych lodów śmietankowych nie jest niczym skomplikowanym. Ale dlaczego mielibyśmy ograniczać się tylko do smaku śmietankowego? W naszym sklepie można kupić najróżniejsze pasty smakowe, dzięki którym w prosty sposób przygotujesz pyszne, domowe lody dla siebie i swoich bliskich. Proponujemy między innymi pasty o smaku miętowym, kawowym, kajmakowym, pistacjowym oraz najróżniejszych owoców!