Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Filtruj produkty

Masy do figurek

Masy cukrowe Princess – do figurek i nie tylko

Każdy cukiernik potrzebuje produktów wysokiej jakości, na których będzie mógł polegać. Dzięki nim możemy mieć pewność, ze oferujemy klientom to, co najlepsze. W dbałości o potrzeby Twoje i Twoich klientów oferujemy masy cukrowe Princess do figurek i nie tylko, aby dekorowanie lub obkładanie ciast było szybkie, przyjemne i bezproblemowe. 

Masy do figurek i obkładania ciasta z serii Princess

Dekorowanie słodkości zależy od naszych preferencji i zamiarów. Masy do figurek i obkładania ciasta z serii Princess są elastyczne, a jednocześnie wytrzymałe i zapewniające wyjątkowy wygląd ozdób, które stworzysz. Modelowanie pasty Princess jest niezwykle łatwe, a wszystko to dzięki innowacyjnej formule składu past, opartym na maśle kakaowym. Pozwala ono na plastyczność, z jednoczesnym utrwaleniem kształtu modelowanej dekoracji. 

Pasta będzie odpowiednia zarówno do tworzenia ozdób na torty, jak i muffinki, ciasta typu babka, ciasteczka, a nawet ozdobne figurki i inne kształty do deserów lodowych. Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju dekoracje chcesz wykonać i jakie wypieki tworzysz. W przeciwieństwie do innych past z naszej oferty, wysoki poziom elastyczności pasty Princess sprawia, że formowanie ozdób jest jeszcze prostsze. Taka pasta to świetny produkt do formowania ozdób delikatnych, jak kwiaty i listki. Możesz pokusić się o to nawet jeżeli nie zajmujesz się cukiernictwem profesjonalnie, ponieważ elastyczność pasty pozwala na modelowanie bez wysiłku – nie musisz mieć dużej wprawy. Pasta Princess może być dobrym wyborem dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z ozdabianiem wypieków pastami cukrowymi. 

Wysokiej jakości masy cukrowe do figurek Princess

Masy cukrowe do figurek i obkładania wypieków z serii Princess zostały wykonane wyłącznie ze składników wysokiej jakości, pochodzących od zaufanych i sprawdzonych producentów i dostawców. Ich czysto biały kolor sprawia, że z powodzeniem stworzysz zarówno wypieki o jasnym odcieniu, jak i zabarwisz pastę w celu otrzymania innej barwy. Wystarczy, że będziesz stopniowo dodawać barwnik spożywczy rozpuszczalny w tłuszczu lub wodzie, aby uzyskać taką intensywność barwy, jakiej potrzebujesz. Możesz także skorzystać ze specjalnego natryskiwacza i nadać kolor już obłożonemu wypiekowi czy wcześniej uformowanej ozdobie. 

Warto dodać, że Princess Paste cechuje się wysokim poziomem odporności na wilgoć – nie musisz obawiać się, że dekoracja urwie się przy bardzo cienkim rozwałkowaniu pasty. Elastyczna formuła pozwoli rozwałkować pastę wyjątkowo cienko, możesz więc stworzyć bardzo subtelne i delikatne dekoracje. Będzie to także dobry wybór dla tych osób, które preferują lekko słodkie wypieki. Słodkość masy możesz przełamać wytrawnymi dodatkami do ciasta lub kremów. Aby mieć pewność, że masa będzie mocno trzymać się wypieku, posmaruj go uprzednio warstwą kremu maślanego, który zadziała niczym klej spożywczy. Wtedy możesz obkładać wypiek pastą bez obaw. 

Zadbaliśmy o to, by sama pasta także zachwycała smakiem – Princess Paste to delikatne nuty białej czekolady, która współgra z różnymi smakami. Wybierz pasty Princess z naszej oferty!