Wczytuję dane...
Kod producenta: 01011554
Waga produktu: 5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
380,00 PLN

PRALIN DELICRISP PISTACHOdoskonała masa z białej czekolady z dodatkiem pistacji i chrupiącymi prażynkami Delicrisp z prawdziwego masła. Jest to najwyższej jakości produkt zawierający doskonale dobrane składniki, które nadają mu szczególnie wyrafinowany smak. Doskonała czekoladowa masa przeznaczona do wyrobu różnego rodzaju produktów cukierniczych, tortów, ciast, pralin, wypełniania ciastek, biszkoptów, a także dolodów i deserów.

Składniki: rozdrobnione ciasteczka 22% (mąka pszenna, cukier, bezwodny tłuszcz mleczny, odtłuszczone mleko w proszku, mąka słodu jęczmiennego, sól), biała czekolada 21 % (pełne mleko w proszku, masło kakaowe , cukier, bezwodne tłuszcz mleczny, emulgator lecytyna
sojowa), tłuszcz roślinny (słonecznikowy, z ziaren palmy olejowej, kokosowy, palmowy), cukier, pasta pistacjowa 15 % , serwatka w proszku , aromaty , barwnik E 141 chlorofil, sól. Może zawierać śladowe ilości JAJ, innych ORZECHÓW i ARACHIDÓW

ZASTOSOWANIE:

W CZEKOLADZIARSTWIE:

  • Do produkcji nadzień do pralin z formy (800 g PRALIN DELICRISP, 200-300 g czekolady gorzkiej, mlecznej lub białej temperowanej)
  • Do produkcji pralin ciętych (1.000 g PRALIN DELICRISP, 1.000 g czekolady gorzkiej, mlecznej lub białej temperowanej)

W CUKIERNICTWIE:

  • Jako gotowe nadzienie do tortów, ciastek kruchych, biszkoptów, ciastek francuskich itp. po prostu rozmarowując produkt na biszkopcie, cieście francuskim, kruchym itp.
  • Jako nadzienie różnych wyrobów wystarczy rozsmarować produkt w odpowiednich formach na potrzebną wysokość (5-10 milimetrów) i wstawić do zamrażarki na kilka minut, tak aby można je było wziąć i włożyć do środka ciasta, na mus, ganasz itp.

W LODZIARSTWIE:

  • Jako wariegatura do lodów o różnych smakach, takich jak śmietankowe, orzech laskowy, czekolada itp., wystarczy podgrzać lekko produkt (35-40°C) w mikrofalówce lub w łaźni wodnej i rozprowadzić na powierzchni lodów bezpośrednio przy wyrzucaniu lodów z frezera.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Polecamy