Wczytuję dane...
Kod producenta: 203053804
Waga produktu: 2.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
195,00 PLN
Zawartość opakowania: 2.5 kg

Nasze Dawn® Fonds to naturalnie aromatyzowane kremowe proszki stabilizujące, które aromatyzują, stabilizują, żelują i słodzą śmietankę.

Po prostu wymieszaj ulubiony smak z podaną dawką wody (min. 22 ° C) i stopniowo dodawaj świeżą, niesłodzoną ubitą śmietanę, aby za każdym razem uzyskać idealny rezultat.

Nasze Fonds idealnie nadają się do różnorodnych zastosowań deserowych, w tym:

Ciastka i serniki

Tarty

Kremy do tortów

Ciasto francuskie i inne

Wzrasta zapotrzebowanie konsumentów na bardziej naturalne produkty żywnościowe. Jako piekarze rzemieślnicy chcemy się wyróżniać na tle konkurencji, ponieważ naturalność i kunszt są przykładami tego, dlaczego konsumenci doceniają piekarzy rzemieślniczych.

Właśnie dlatego wszystkie nasze produkty Dawn® Fonds mają naturalny aromat. Świetna stabilność jest tym, czego potrzebujesz jako fachowiec. Podstawowym celem Fondu Dawn® jest ustabilizowanie produktu w najlepszy możliwy sposób, od rozpoczęcia tworzenia produktów, aż do zakupu przez klientów i zabrania ich do domu.

Właśnie dlatego Dawn® Fonds łączą najlepszy naturalny smak z doskonałą stabilnością. Szybka rozpuszczalność Aby ułatwić proces, aby być bardziej wydajnym.

Jeśli chcesz zróżnicować stosowane smaki, Dawn®Fonds są zharmonizowane pod względem wydajności. 

Dawkowanie: 250 g Fond / 400 g Wody / 1000 g Śmietanki. 100 g śmietany można w razie potrzeby zastąpić 100 g mleka.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Polecamy