Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Filtruj produkty

Dama Top

PASTA DAMA TOP i PASTA DAMA TOP SPECIAL są dającymi się urabiać białymi pastami cukrowymi, wyjątkowo uniwersalnymi, i w konsekwencji optymalnymi zarówno do obkładania dużych ciast i ciast na specjalne okazje jak i do tworzenia dekoracji.
PASTA DAMA TOP SPECIAL odróżnia się od PASTY DAMA TOP twardszą konsystencją, która czyni ten produkt szczególnie odpowiednim dla krajów, gdzie panują wysokie temperatury albo dla pracowni, w których temperatura przy pracy osiąga 28°C i więcej.
PASTA DAMA TOP i PASTA DAMA TOP SPECIAL tolerują zmiany temperatury i są odporne na wilgoć oraz nie pękają; wysoka plastyczność tych produktów pozwala na bardzo cienkie rozwałkowanie.
PASTA DAMA TOP i PASTA DAMA TOP SPECIAL mają wyjątkowy aromat białej czekolady i mogą być barwione w masie lub na powierzchni przy użyciu natryskiwacza i barwników spożywczych rozpuszczalnych w wodzie.

PASTA DAMA PWR jest gotową do użycia, dającą się urabiać pastą, odznaczającą się wyjątkowo bałym kolorem i dzięki swojej specjalnej formule, nadaje się szczególnie do wykonywania efektownych dekoracji i obkładania dużych tortów na specjalne okazje.
PASTA DAMA PWR odróżnia się Pasty Damy Top and Princess Pasty bardziej miękką konsystencją pozwalającą na używanie od razu po wyjęciu z wiadra i w konsekwencji jest szczególnie odpowiednia do obkładania ciast  i tworzenia dekoracji.
PASTA DAMA PWR toleruje zmiany temperatury i jest odporna na wilgoć oraz nie pęka; wysoka plastyczność tego produktu pozwala na bardzo cienkie rozwałkowanie.
PASTA DAMA PWR ma wyjątkowy smak białej czekolady i może być barwiona w masie lub na powierzchni przy użyciu natryskiwacza i barwników spożywczych rozpuszczalnych w wodzie.