Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Filtruj produkty

Masa do tortu

Masy cukrowe do tortów Rainbow

Torty i ciasta mogą być doskonałym sposobem na świętowanie specjalnej okazji. Urodziny, rocznice, chrzciny, rodzinne spotkania – okazji jest wiele, a wszystko zależy od tego, które są dla nas najważniejsze. Niezależnie od tego, do których z tych świąt jesteś przywiązany najbardziej, z pewnością istnieje rodzaj tortu, który sprawdzi się na daną okazję. Aby móc stworzyć unikatowe ciasto, wybierz masę cukrową. Z jej pomocą ozdobisz każde ciasto – zapraszamy do wyboru produktów takich jak masy cukrowe Rainbow z naszego asortymentu. 

Rainbow – masy cukrowe do unikatowych dekoracji

Tworzenie ozdób z past cukrowych to domena profesjonalnych cukierników, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś Ty również nauczył się korzystać z cukrowych mas. Najczęściej spotykamy je w połączeniu z tortami, ponieważ masa pozwala zręcznie pokryć całą powierzchnię ciasta, a dodatkowo możemy ręcznie lepić figurki i kształty z mas w różnych kolorach, aby umieścić je na górze ciasta i tortu. Uniwersalność mas cukrowych jest ich ogromną zaletą – nie bez powodu są tak często wykorzystywane przez zawodowych cukierników. Najbardziej utalentowani wykonują ręcznie figurki, które do złudzenia przypominają oryginalne postaci z bajek i kreskówek. Masa cukrowa jest trwała, możemy więc mieć pewność, że raz ulepiona figurka i kształt utrzyma swoją formę i będzie ona dokładnie taka, jak ją stworzyliśmy. 

Warto stawiać na masy wysokiej jakości, które mają nie tylko głęboki i wyraźny kolor i pozwalają się łatwo formować, ale także cechują się pysznym smakiem – takie właśnie są produkty RainbowMasy cukrowe do tortów z tej serii pomogą stworzyć pyszny i wyjątkowo udekorowany tort. 

Masy Rainbow do tortów, muffinek i innych wypieków

Warto pamiętać, że masy cukrowe nie są przeznaczone wyłącznie do tortów. Wszystko zależy od Twojej inwencji i potrzeb – z powodzeniem sprawdzą się jako ozdoby do muffinek, ciastek, serników i innych ciast typowo wypiekanych na blasze. Ozdoba z masy cukrowej świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie dekoracji z kremu czy masy maślanej. 

Wykorzystanie masy Rainbow jest niezwykle proste. Wystarczy wyrabiać ją rękoma, aż stanie się odpowiednio plastyczna. Masa powinna być większa od powierzchni tortu, tak, abyśmy mogli swobodnie dopasować ją do kształtu ciasta i pokryć nią zarówno górną powierzchnię, jak i boki. Masa jest stworzona w taki sposób, aby była plastyczna, a formowanie z niej nie sprawiało żadnego problemu. Przed nałożeniem masy warto pokryć biszkopt lub inny rodzaj ciasta do tortu kremem czy masą maślaną, aby mieć pewność, że masa cukrowa będzie dobrze przyklejona do ciasta. Naturalny skład mas Rainbow to gwarancja wyjątkowego smaku – dbamy o to, aby oferować produkty wysokiej jakości. 

Dostępne są masy w różnych kolorach – białym, niebieskim, czerwonym, różowym, zielonym, żółtym i fioletowym. Jeżeli chcesz uzyskać inny odcień, możesz połączyć ze sobą masy w kolorach bazowych lub dodać do masy cukrowej barwnik rozpuszczalny w wodzie. Najlepiej dodać barwnik do masy białej – rób to stopniowo, aby uzyskać taką intensywność koloru, jaka Ci odpowiada. Skorzystaj z naszej oferty mas cukrowych Rainbow.