Wczytuję dane...

Formy silikonowe

Formy silikonowe do ciast

Sukces każdego ciasta lub deseru to nie tylko jego znakomity smak, ale także i wygląd. Prawdziwego mistrza pieczenia powinna w przygotowywaniu ciasta ograniczać wyłącznie jego fantazja. Dzięki niej przygotować można wyroby cukiernicze w niestandardowych kształtach. Takich, które zaskoczą wszystkich je spożywających. Pomogą w tym najlepsze silikonowe formy do ciasta, które oferujemy w sprzedaży wysyłkowej w sklepie SugarCraft.

Formy silikonowe do deserów

Cukiernicze formy silikonowe do ciast mamy dla wszystkich amatorów pieczenia w bardzo różnych kształtach. Dzięki nim ciasta i desery będą wyglądały niepowtarzalnie i zachwycą wszystkich gości, których poczęstujemy. Prezentowane formy odznaczają się najwyższym stopniem elastyczności, co znacząco ułatwia pieczenie i mrożenie. Można bez żadnych problemów wyjąć z nich przyrządzaną potrawę. Silikonowe formy do wyrobów cukierniczych wykonane są w całości i wyłącznie z płynnego silikonu typu Platinum, specjalnie przeznaczonego do stosowania w kontakcie z żywnością. Dzięki temu są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Silikon Platinum został dopuszczony do użytku w kontakcie z żywnością, formy silikonowe są bezzapachowe, wykonane z materiałów całkowicie wolnych od toksycznych substancji.

Elastyczne formy do ciast

Do wyboru mamy całą gamę form silikonowych do deserów, z której każdy profesjonalny i amatorski piekarz oraz cukiernik z pewnością będzie potrafił wybrać najlepsze dla siebie. Mogą Państwo zdecydować się na mniejsze oraz większe formy silikonowe do ciast, a także ciasteczek, babeczek, pralin i innych wyrobów cukierniczych oraz czekoladowych. Szczególnie polecamy produkty pozwalające na stworzenie wymyślnych kształtów małych ciasteczek czy pralin. Elastyczne formy silikonowe do deserów dzięki dużej łatwości wyjmowania z nich wyrobów sprawiają, że nawet najmniejsze wypieki będą miały dokładnie taki kształt, jak zastosowana forma i zachwycą precyzją wykonania. Oferowane formy silikonowe równie dobrze sprawdzają się zarówno w procesie pieczenia, jak i zamrażania deserów.

Formy silikonowe cukiernicze - gwarancja najwyższej jakości

W naszej ofercie znajdą Państwo towary od najlepszych producentów. Silikonowe formy do wyrobów cukierniczych wytwarza renomowana włoska firma Silikomart. To gwarancja najwyższej użytkowej jakości, ale także wytrzymałości form i pełnego ich bezpieczeństwa dla żywności oraz zdrowia ludzi.

Sklep internetowy SugarCraft dokłada wszelkich starań, by ułatwić pieczenie ciast, przyrządzanie deserów i tworzenie wszelkich wyrobów cukierniczych oraz czekoladowych. Najwyższej jakości produkty sprawiają, że każdy pasjonat wypieków właśnie u nas znajdzie coś dla siebie. Szczególnym ułatwieniem jest zakup wysokiej jakości silikonowych form do wyrobów cukierniczych w sprzedaży wysyłkowej. Oferujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach, które nie przekraczają 50 złotych za sztukę. Dzięki ich stałej magazynowej dostępności możemy bardzo szybko zrealizować każde zamówienie. Zwykle dzieje się to w ciągu 24 godzin.

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.