Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Filtruj produkty
Cena
Producent

Żele i polewy cukiernicze

Żele cukiernicze - moc owoców

Dekorowanie i wykańczanie tortów to bardzo ważny etap przygotowywania smacznych wypieków. Coraz bardzo popularne stają się żelowe polewy owocowe, które tworzą błyszczącą, równą powierzchnię. Polewa lustrzana, inaczej mirror glaze, to smaczna alternatywa dla maślanych kremów lub bitej śmietany, które również stanową bazę dla dekoracji ciast. Ta efektowna dekoracja sprawia, że nie ma potrzeby tworzenia zbyt wielu dodatkowych wymyślnych ozdób na blacie ciasta, ponieważ polewa sama w sobie jest bardzo dekoracyjna. 

Owocowe żele cukiernicze - polewa z mnóstwem witamin

Decydując się na polewę owocową warto zwrócić uwagę na skład produktu. Polewy znajdujące się w asortymencie naszego sklepu to produkty najwyższej jakości, zarówno pod względem składników, jak i smaku. Owocowe żele cukiernicze są starannie komponowane z najlepszych składników, dzięki czemu są pełne intensywnego smaku. Żele owocowe, które stanowią szeroką gamę produktów naszego sklepu to oryginalny produkt włoskiej marki. Charakterystyczny połysk polewy z żelu cukierniczego to bardzo oryginalne wykończenie ciast i tortów, a tak ozdobione wypieki zachwycą wielu łasuchów.

Tradycyjne polewy - słodka otulina tortów i ciast

Oprócz owocowych glazur, w ofercie sklepu znajdują się tradycyjne słodkie polewy - czekoladowe i karmelowe. Dzięki plastyczności, masa znakomicie nadaje się nie tylko do przygotowania polewy, ale również do wykonania czekoladowych ozdób. Dzięki unikalnym właściwościom masa, która zastygnie jest ciągle plastyczna i nie pęka podczas krojenia. Dużą zaletą polewy jest jej trwałość w bardzo niskich temperaturach. Polewy i żele cukiernicze nie pękają nawet w -20°C. Dodatkowo warto zauważyć, że oferowane polewy nadają się również do dekoracji boków tortów i ciast. Unikalny skład powoduje, że polewa nie spływa, a dzięki temu nie ma obawy przed tworzeniem się nieestetycznych zacieków i kleksów.

Polewy i żele cukiernicze - nie tylko do tortów

Zazwyczaj myślimy o polewie w kontekście dużych tortów weselnych lub ciast, które powinny zostać udekorowane gładką i słodką warstwą. Tymczasem polewy i żele cukiernicze można zastosować podczas dekorowania nawet malutkich ciasteczek. Fantazyjne podejście do ozdabiania wszelkich wyrobów cukierniczych to zaleta najlepszych cukierników - domowych i profesjonalnych. Ciastka, które znamy od zawsze czasem wymagają ulepszenia, a czasem po prostu zasługują na zmianę, która przy odrobinie szczęścia pozwoli odkryć nowe sposoby na atrakcyjne podanie słodkich przekąsek. 

Owoce w żelu - witaminy w kawałkach

W ofercie sklepu znajdują się również owoce w żelu, które są doskonałym uzupełnieniem słodkich dekoracji. W każdej cukrowej dekoracji owoce dodają orzeźwienia, przełamują słodycz cukru. Dzięki owocom, ciasta i inne desery są bardziej atrakcyjne i smaczniejsze. Alternatywą dla świeżych owoców, np. poza sezonem są właśnie owoce w żelu, które zachowują świeżość na długo i nie ciemnieją. Oferowane owoce w żelu to produkt wysokiej jakości, ponieważ w każdym opakowaniu aż 70% to pełnowartościowe kawałki owoców.