Wczytuję dane...

Nie masz pomysłu na tort dla dziecka? Oto nasze propozycje!

Nie masz pomysłu na tort dla dziecka? Oto nasze propozycje!

Urodziny dziecka zawsze są wydarzeniem wyjątkowym. Nic więc dziwnego, że zależy Ci na tym, by tego dnia wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Kluczową rolę odgrywa oczywiście urodzinowy tort – do wyboru masz nie tylko tradycyjne torty owocowe i czekoladowe, ale również oryginalne torty artystyczne. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, jaki urodzinowy tort artystyczny dla dziecka warto zamówić, by sprawić swojemu maluchowi wiele radości!

Dlaczego warto postawić na tort artystyczny?

Słynny tort „Pavlova” z bezą, śmietaną i świeżymi owocami, wiedeński tort czekoladowy, znany także jako tort Sachera, a może tort Fedora z pyszną, rozpływającą się w ustach masą migdałową? Wszystkie te torty to smakowite klasyki, ale jako urodzinowy tort dziecka warto wybrać coś, co nie tylko będzie pysznie smakowało, ale również cudownie wyglądało!

Doświadczeni cukiernicy artystyczni potrafią wykonać efektownie wyglądający tort o dowolnym kształcie, korzystając z wysokiej jakości masy cukrowe, kremy, praliny, polewy czekoladowe oraz barwniki cukiernicze. W ten sposób Twoja córeczka lub syn otrzyma tort, który będzie odpowiadał ich zainteresowaniom i pasjom.

Tort artystyczny na urodziny dziecka – nasze propozycje

Nie masz pomysłu na tort artystyczny dla swojego dziecka na urodziny? Oto trzy nasze propozycje, które mogą Ci ułatwić podjęcie decyzji!

Bohater ulubionej kreskówki

Każde dziecko ma ulubionych bohaterów, których losy śledzi w telewizji, Internecie czy w książkach. Tort artystyczny w kształcie Świnki Peppy, Sticha z filmu „Lilo i Stich”, Elsy z „Krainy Lodu” lub innej postaci z pewnością sprawi Twojemu maluchowi wiele radości.

Tort z motywem sportowym

Twój synek pasjonuje się piłką nożną i trenuje w lokalnej drużynie? A może Twoja córka pasjami ogląda mecze Igi Świątek? W takim razie znakomitym pomysłem będzie tort z motywem sportowym. Bardzo popularne są torty w kształcie piłek, ale równie dobrze można zamówić tort w kształcie boiska piłkarskiego lub z dekoracjami wyglądającymi jak sportowe obuwie czy rakieta tenisowa.

Niech zdecyduje dziecko!

Jeśli brakuje Ci pomysłu… po prostu spytaj dziecko, jaki tort chciałoby otrzymać. Niech powie, jak wygląda jego wymarzony tort lub go narysuje. Niektóre cukiernie artystyczne urzeczywistniają torty narysowane przez dzieci, co sprawia, że stają się one jeszcze bardziej wyjątkowe. To z pewnością fantastyczna opcja!