Wczytuję dane...

Wysokiej jakości produkty Leagel

Wysokiej jakości produkty Leagel

Dbamy o to, aby w naszym asortymencie znajdowały się wyłącznie produkty wysokiej jakości. Dlatego starannie dobieramy marki i zwracamy uwagę na to, skąd pochodzą wykorzystywane przez nich składniki i jak wygląda proces produkcji. Jedną z dostępnych u nas marek jest Leagel, włoski producent wyrobów cukierniczych. Cenią sobie połączenie tradycji i innowacji, nie mogło więc zabraknąć ich produktów w naszym asortymencie. W tym wpisie przedstawiamy markę Leagel i jej unikatowe produkty.

Włoska jakość i tradycja

Włosi to jeden z tych narodów, którzy słyną ze swoich wyjątkowych deserów. Szeroka paleta propozycji sprawia, że każdy miłośnik słodkości znajdzie coś dla siebie. Kremowe kompozycje tiramisu, wyjątkowe lody i gelatto, delikatna panna cotta – to tylko jedne z wielu przykładów pysznych, tradycyjnych włoskich deserów.

Choć Włosi są bardzo przywiązani do swoich kulinarnych tradycji i jest ona dla nich jedną z największych wartości, marka Leagel dobrze zdaje sobie sprawę, że nowoczesne i innowacyjne podejście do tworzenia produktów cukierniczych może poprawić ich jakość i pozwolić na wyeksponowanie tradycyjnego podejścia w wyjątkowy sposób.

Ich motto brzmi: „Stworzyliśmy dobre Gelato, a potem postanowiliśmy pójść dalej”. To właśnie od pysznych, tradycyjnych przepisów zaczęła się przygoda Leagel z działalnością cukierniczą.

Unikatowe produkty włoskiej marki Leagel

W Sugar-Craft również cenimy takie podejście. Wiemy, że tradycyjne receptury to gotowy przepis na cukierniczy sukces i ich wykorzystywanie pozwala stworzyć pyszne desery. Jednak nowoczesna technologia to możliwość takiego przetworzenia i połączenia składników, które pozwoli uzyskać maksimum smaku z każdego produktu.

Oto kilka artykułów od Leagel, które polecamy i co do których mamy pewność, że sprawdzą się w każdej cukierni i kawiarni:

  • Pasty koncentraty – wyjątkowe, mocno skoncentrowane smaki zamknięte w kremowej paście. Doskonały sposób na unikatowego smaku lodom i ciastom, wystarczy, że dodasz do masy odrobinę pasty koncentratu i wymieszasz wszystko razem. Pasty Leagel to produkty, które nie mają w składzie sztucznych „polepszaczy” i nienaturalnych aromatów. Przykładowo, w paście pistacjowej znajdziesz wyłącznie pistacje z dodatkiem soli.
  • Produkty granulowane – efektywny sposób na podkręcenie smaku dowolnego deseru. Możesz wybrać posypkę bezową, czy też orzechową z orzecha laskowego prażonego lub kandyzowanego. Posypka odmieni smak deserów lodowych, ciast, kremów na muffinkach i innych wyjątkowych słodkości.

Skorzystaj z naszej oferty produktów Legael.