Wczytuję dane...
Kod producenta: 01060215
Waga produktu: 5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
125,00 PLN
Zawartość opakowania: 5 kg

Masa cukrowa Dama PWR, 5 kg

Masa cukrowa Dama PWR 5 kg to produkt, z którym nie musisz obawiać się nieudanych wypieków. W jej składzie znajdziesz tłuszcz roślinny, dzięki któremu materiał nie kruszy się podczas obkładania. Możesz również zapomnieć o jakichkolwiek pęknięciach, które pojawiają się bezpośrednio przed prezentacją tortu rodzinie lub klientowi.

Masa cukrowa Dama PWR 5 kg - gwarancja dobrego smaku

Masa cukrowa z naszego sklepu to pewność, że Twój wypiek będzie udany. Produkt charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością, dzięki czemu możliwe staje się tworzenie delikatnych i cienkich konstrukcji. Możesz być pewien, że nie zaburzą one smaku tortu ani ciasta – a to przecież on jest najważniejszy. Zachęcamy do wyboru wysokiej jakości masy cukrowej Dama PWR, której wybór to gwarancja otrzymania dobrego wypieku. 

skład: cukier, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny (z ziaren palmy olejowej, kokosowy), woda, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol e422, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa e415, aromaty, barwnik e171

kolor: biały

sposób użycia / przepis na obkładanie tortów

masę delikatnie wyrobić rękoma i rozłożyć na blacie posypanym cukrem pudrem lub na podkładzie z maty silikonowej. rozwałkować masę na placek większy niż powierzchnia tortu (tak żeby pokrył również jego boki - zakład ok. 15 cm). następnie za pomocą wałka lub na macie przenieść masę na tort (w celu dobrego przyklejenia masę cukrową kładziemy na tort pokryty masą maślaną). obkładanie tortu masą zawsze zaczynaj od równego rozłożenia masy i dokładnego przyklejenia jej do powierzchni, a następnie stopniowo należy obklejać boki tortu od górnej krawędzi ku dołowi, tak żeby pod masą nie znalazło się powietrze. wyrównaj górę i boki za pomocą packi cukierniczej, po czym dociśnij dolny brzeg przy podstawie i odetnij pozostałą część masy. ozdoby do masy najlepiej przyklejać za pomocą kleju spożywczego lub niewielkiej ilości wody. masę można malować barwnikami w żelu, za pomocą aerografu oraz barwnikami pudrowymi.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Polecamy