Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
32,00 PLN
Zawartość opakowania: 1 kg

Masa cukrowa rainbow – żółta, 1kg

Intensywnie żółta masa cukrowa to niezbędny element wyposażenia pracowni cukierniczej specjalizującej się w wyrobie tortów. Zwłaszcza tych dla najmłodszych, aby móc tworzyć lubiane postacie: bez problemu zrobimy na przykład Kubusia Puchatka albo Minionki. Coraz popularniejsze są również muffinki zwieńczone kolorową, cukrową dekoracją – na różne okazje.

Wielofunkcyjna masa cukrowa rainbow – żółta 1kg

Nie tylko cukiernik, ale również każda mama i inna osoba przygotowująca torty w domowym zaciszu, doceni łatwość pokrywania różnych wypieków masą. W połączeniu z innymi kolorami masa cukrowa Rainbow – żółta 1kg utworzy dodatki w bajecznych barwach. Aby uzyskać jaśniejszy, pastelowy odcień żółtego, wystarczy dodać białej masy tego typu.skład: cukier, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), skrobia kukurydziana, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol e422, woda, naturalny aromat waniliowy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa e415, barwnik: e100 kurkumina

kolor: żółty

sposób użycia / przepis na obkładanie tortów

masę delikatnie wyrobić rękoma i rozłożyć na blacie posypanym cukrem pudrem lub na podkładzie z maty silikonowej. rozwałkować masę na placek większy niż powierzchnia tortu (tak żeby pokrył również jego boki - zakład ok. 15 cm). następnie za pomocą wałka lub na macie przenieść masę na tort (w celu dobrego przyklejenia masę cukrową kładziemy na tort pokryty masą maślaną). obkładanie tortu masą zawsze zaczynaj od równego rozłożenia masy i dokładnego przyklejenia jej do powierzchni, a następnie stopniowo należy obklejać boki tortu od górnej krawędzi ku dołowi, tak żeby pod masą nie znalazło się powietrze. wyrównaj górę i boki za pomocą packi cukierniczej, po czym dociśnij dolny brzeg przy podstawie i odetnij pozostałą część masy. ozdoby do masy najlepiej przyklejać za pomocą kleju spożywczego lub niewielkiej ilości wody. masę można malować barwnikami w żelu, za pomocą aerografu oraz barwnikami pudrowymi. przy wykonywaniu ozdób delikatnych należy pomieszać rainbow paste z princess paste nadając jej tym samym większej elastyczności i trwałości kształtu.

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Polecamy