Wczytuję dane...
Kod producenta: 01010221
Waga produktu: 5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
148,50 PLN
Zawartość opakowania: 5 kg

Biała polewa czekoladowa Nobel Bianco, 5 kg

Ten surogat przeznaczony do wytwarzania różnego rodzaju czekoladowych słodyczy to ogromne ułatwienie w pracy cukiernika. Cechują go wszelkie właściwości prawdziwej czekolady bez konieczności poddawania go procesowi temperowania. Podczas podgrzewania pastylek należy nie przekraczać temperatury 45 stopni Celsjusza. Dla różnych rodzajów wyrobów temperatura ta jest nieco inna.

Chrupiące czekoladki z połyskiem dzięki polewie Nobel Bianco

Dzięki tym łatwo rozpuszczającym się pastylkom można naturalnie uzyskać białą czekoladową polewę. Pralinki i inne słodycze, na przykład mikołaje lub zajączki, jakich istotnym składnikiem i otoczką jest polewa czekoladowa Nobel Bianco 5 kg charakteryzuje trwały połysk. To doskonały produkt dla każdej profesjonalnej cukierni.

Surogaty czekoladowe nobel najwyższej jakości surogat czekolady w postaci pastylek, posiada wszystkie pożądane cechy czekolady, bez konieczności temperowania.

- wyrazisty i przyjemny smak
- niski punkt topnienia
- doskonałą kruchość (łamliwość)
- trwały i mocny połysk


rozpuszczanie: 


surogat czekolady musi być rozpuszczony poprzez podgrzanie w kąpieli wodnej w temperaturze nieprzekraczającej 45°c lub stopniowo w mikrofalówce bądź w podgrzewaczu, gwałtowne podgrzewanie i zbyt wysokie temperatury mogą zmieniać smak surogatów i powodować ich nieodwracalne zgęstnienie. należy również unikać zanieczyszczenia surogatów czekolady innymi produktami. nawet minimalna ilość wody lub mąki ma niszczący wpływ na ich płynność i trwałość.


oblewanie: 


rozpuszczony surogat, utrzymywany w temp. 40-45°c i mieszany od czasu do czasu, może być używany bezpośrednio do oblewania bez konieczności temperowania. oblane produkty powinny być natychmiast umieszczone w chłodnym otoczeniu, aby uzyskać szybkie zestalenie polewy, które jest gwarancją intensywnego i trwałego połysku. produkcja wyrobów formowanych: do produkcji małych wyrobów, jak np. czekoladki, surogat powinien być wlany w foremki w temp. 40-45°c, natomiast do produkcji wyrobów większych, jak np. jajka wielkanocne, zaleca się przed wlaniem do form schłodzić surogat mieszając, do temp. 36-38°c. wylane formy muszą być natychmiast wstawione do lodówki (temp. 5-10°c) i pozostawione w niej do czasu, kiedy zestalony produkt będzie można łatwo wyjąć.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Polecamy