Wczytuję dane...
Kod producenta: 01060202
Waga produktu: 5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
160,00 PLN
Zawartość opakowania: 5 kg

Masa cukrowa Dama Top Special, 5 kg

Możemy wybierać z wielu propozycji mas cukrowych dostępnych na rynku. Co decyduje o wyjątkowości masy cukrowej Dama Top Special? Charakteryzuje się subtelnością i delikatnością, a jednocześnie jest niezwykle elastyczna. Dzięki temu jej warstwa pozostaje cienka i zarazem wytrzymała. Masa cukrowa Dama Top Special 5 kg nie pęka podczas aplikacji.

Masa cukrowa Dama Top Special

Masa cukrowa Dama Top Special pozwala na dekorowanie różnymi technikami po nałożeniu na tort. Łatwo można ją umalować za pomocą żelowych lub pudrowych barwników, albo ozdobić cukrowym ornamentem lub figurkami. Wysokiej jakości masa cukrowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego cukiernika, sprawdzi się także w rękach amatora-pasjonata sztuki cukierniczej. Masa została wyprodukowana przez renomowaną markę Irca.

skład: cukier, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny, olej roślinny, substancja zakwaszająca - kwasek cytrynowy, aromaty

kolor: biały

sposób użycia / przepis na obkładanie tortów

masę delikatnie wyrobić rękoma i rozłożyć na blacie posypanym cukrem pudrem lub na podkładzie z maty silikonowej. rozwałkować masę na placek większy niż powierzchnia tortu (tak żeby pokrył również jego boki - zakład ok. 15 cm). następnie za pomocą wałka lub na macie przenieść masę na tort (w celu dobrego przyklejenia masę cukrową kładziemy na tort pokryty masą maślaną). obkładanie tortu masą zawsze zaczynaj od równego rozłożenia masy i dokładnego przyklejenia jej do powierzchni, a następnie stopniowo należy obklejać boki tortu od górnej krawędzi ku dołowi, tak żeby pod masą nie znalazło się powietrze. wyrównaj górę i boki za pomocą packi cukierniczej, po czym dociśnij dolny brzeg przy podstawie i odetnij pozostałą część masy. ozdoby do masy najlepiej przyklejać za pomocą kleju spożywczego lub niewielkiej ilości wody. masę można malować barwnikami w żelu, za pomocą aerografu oraz barwnikami pudrowymi.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Polecamy