Wczytuję dane...
Kod producenta: 01060228
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
25,00 PLN
Zawartość opakowania: 1 kg

Masa cukrowa Dama Top, 1 kg

Masa cukrowa Dama Top 1 kg to świetny materiał dekoracyjny, dzięki któremu z fantazją przyozdobisz swoje wypieki. Nada się zarówno do upiększenia ciast, jak i tortów. Masa cukrowa z naszego sklepu posiada zwiększoną elastyczność, dzięki której możliwe staje się pokrycie powierzchni bardzo cienką warstwą lukru. Pozwala to na zachowanie naturalnego smaku ciasta.

Masa cukrowa dama top 1kg - niezawodna trwałość

Masa cukrowa Dama Top została wykonana z należytą starannością, dzięki czemu zachowa swoją trwałość nawet w najbardziej wymagających kompozycjach. Została stworzona między innymi z tłuszczu roślinnego, dzięki czemu nie pęka ani nie kruszy się podczas pracy nad ciastem. To właśnie z nią stworzysz swoje największe dzieła!

skład: cukier, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny, olej roślinny, substancja zakwaszająca, kwasek cytrynowy, aromaty

kolor: biały

sposób użycia / przepis na obkładanie tortów

masę delikatnie wyrobić rękoma i rozłożyć na blacie posypanym cukrem pudrem lub na podkładzie z maty silikonowej. rozwałkować masę na placek większy niż powierzchnia tortu (tak żeby pokrył również jego boki - zakład ok. 15 cm). następnie za pomocą wałka lub na macie przenieść masę na tort (w celu dobrego przyklejenia masę cukrową kładziemy na tort pokryty masą maślaną). obkładanie tortu masą zawsze zaczynaj od równego rozłożenia masy i dokładnego przyklejenia jej do powierzchni, a następnie stopniowo należy obklejać boki tortu od górnej krawędzi ku dołowi tak, żeby pod masą nie znalazło się powietrze. wyrównaj górę i boki za pomocą packi cukierniczej, po czym dociśnij dolny brzeg przy podstawie i odetnij pozostałą część masy. ozdoby do masy najlepiej przyklejać za pomocą kleju spożywczego lub niewielkiej ilości wody. masę można malować barwnikami w żelu za pomocą aerografu oraz barwnikami pudrowymi.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Polecamy