Wczytuję dane...
Kod producenta: 01070579
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
47,00 PLN
Zawartość opakowania: 1 kg

Wysokiej jakości mieszanka deserowa Panna Cotta!

Oferowana mieszanka pozwala na uzyskanie idealnego deseru panna cotta w łatwy i szybki sposób. Efekt użycia mixu panna cotta jest porównywalny jak w przypadku stworzenia deseru w tradycyjny sposób. Idealna konsystencja oraz głęboki smak deseru zadowolą każdego smakosza i pozwolą na błyskawiczne stworzenie efektownego deseru dla siebie oraz gości.

Jak używać mieszanki Panna Cotta mix 1 kg?

Zagotować 500g mleka oraz 500g śmietany. Po zdjęciu płynu z ognia dosypać 130-150g mieszanki i energicznie wymieszać - tak aby uniknąć grudek. Powstały krem przełożyć do foremek i schłodzić w lodówce przez około 4 godziny. Aby konsystencja i smak deseru były jeszcze bardziej bogate można użyć tylko śmietany. W celu zmiany smaku deseru można użyć dostępnych w naszym sklepie JOYPASTE.

Oferta sklepu sugar-craft.pl to sprawdzone rozwiązania do wykorzystania w profesjonalnym cukiernictwie oraz domowym zaciszu kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zakupów!

SMAK

MLECZNY

SPOSÓB UŻYCIA / PRZYKŁADOWE PRZEPISY

PANNA COTTA

  • 130-150 g - PANNA COTTA MIX
  • 500 g - śmietana 30%
  • 500 g - mleko

Zagotować mleko i śmietanę. Zdjąć z ognia i dodać PANNA COTTA MIX, a następnie dokładnie wymieszać, aby uniknąć grudek. Gotowy krem wlać do formy i schłodzić w lodówce przez co najmniej 4h.

Dla poprawienia walorów smakowych deser Panna Cotta można przygotować wyłącznie na świeżej śmietanie (1.000 g - śmietana).

PANNA COTTA MIX można również łączyć ze smakowymi pastami JOYPASTE zmieniając dowolnie smak deseru.

KOMPONENTY CUKIERNICZE

  • SMAK: 

    MLECZNO ŚMIETANKOWY

  • ZASTOSOWANIE: 

    PANA COTTA

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Polecamy