Wczytuję dane...
Kod producenta: 01011795
Waga produktu: 5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
360,00 PLN
Zawartość opakowania: 5 kg

Czekolada Reno, mleczna, 5 kg

Klasyczna czekolada mleczna 30% marki Reno w pastylkach to produkt doskonałej jakości, idealnie nadający się do tworzenia produktów formowanych. Wygodne opakowanie zawierające 5 kilogramów produktu w postaci drobnych pastylek pozwala na łatwe przetwarzanie czekolad. 

Mleczna czekolada wysokiej jakości

Zawiera 30% masła kakaowego, dzięki czemu świetnie sprawdza się w przygotowywaniu tabliczek czekolad, różnej maści figurek, a także ganaszy, musu albo wiórków. Jej temperatura rozpuszczania wynosi 45 stopni Celsjusza, a temperowania 28-30. Płynność produktu wynosi 2. Czekolady marki Reno to produkty tworzone z wyselekcjonowanych składników i kakao z różnych stron świata. Przygotowywane na podstawie sprawdzonych receptur nie zawierają tłuszczów utwardzonych i cechują się aksamitną konsystencją.


czekolada mleczna 30% - charakterystyka

opakowanie: pastylki 5kg
zawartość masła kakaowego: 30-32%
płynność: 2
temperatura rozpuszczania: 45'c
temperatura temperowania: 28-30'c
przeznaczenie: tabliczki czekolady, figurki czekoladowe, ganasz, mus, wiórki


podstawowe typy czekolad:

czekolada ciemna
czekolada mleczna
czekolada biała


każdy z wymienionych typów czekolad może być produkowany z różną zawartością tłuszczów ogółem (masło kakaowe - tłuszcz mleczny - olej z orzechów laskowych).
w cukiernictwie ilość tłuszczów ogółem wyrażana jest procentowo w przedziałach podających minimum - maksimum, typu: 26-28, 28-30, 30-32, 32-34 itp. i określa lepkość czekolady.
czekolady 26-28, 28-30, 30-32 maja wysoką lepkość i są używane wyłącznie do produktów formowanych, np. jaj, tabliczek. natomiast czekolady 34-36 i wyżej są przeznaczone do oblewania i produkcji pralin.
czekolada 32-34 nadaje się do obydwu zastosowań.
ważnym parametrem oprócz lepkości jest granica płynięcia, którą można opisać jako tendencję płynnej czekolady do spływania pod własnym ciężarem.
na przykład wysoka granica płynności oznacza, że czekolada jest mało płynna, czyli nadaje się do produkcji np. jaj wielkanocnych.

wysoka jakość czekolady zależy od wyselekcjonowanych składników, unikalnej receptury, ale także stopnia zmielenia i konszowania.

inne parametry charakteryzujące czekolady to:

zawartość kakao
stopień zmielenia
kolor, smak, zapach

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Polecamy