Wczytuję dane...
Kod producenta: 01070569
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
17,00 PLN
25,00 PLN
Oszczędzasz 8.00 PLN
Zawartość opakowania: 1 kg

KREM WANILIOWY TOP CREAM 1kgKrem waniliowy top cream 1 kg dla profesjonalistów i amatorów!

KREM WANILIOWY TOP CREAM to produkt o wysokiej jakości, który pozwala w szybki sposób uzyskać krem o wyśmienitym smaku i doskonałym wyglądzie. Doskonałe jako masa do tart, nadzienie do tortów, babeczek i ciastek.

Jak przygotować krem waniliowy top cream 1kg?


Krem można przygotować z użyciem wody oraz mleka. W przypadku mleka konsystencja będzie jeszcze bardziej aksamitna i delikatna. Mieszankę należy dodać do wybranego płynu i energicznie wymieszać. Masę pozostawić do odpoczęcia na około 3 minuty i ponownie wymieszać - Gotowe!

Oferta sklepu sugar-craft.pl to sprawdzone rozwiązania do wykorzystania w profesjonalnym cukiernictwie oraz domowym zaciszu kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zakupów!

SPOSÓB UŻYCIA / PRZYKŁADOWE PRZEPISY

  • 400-450 g - TOP CREAM
  • 1.000 g - woda

Jeśli chcemy uzyskać krem o wyjątkowo aksamitnej konsystencji i smaku, można zastąpić wodę mlekiem o temperaturze otoczenia 15-25°C. 

Zaleca się następujące dozowanie:

  • 350-400 g - TOP CREAM 
  • 1.000 g - mleko

TOP CREAM dodać do wody lub mleka, energicznie wymieszać i odstawić na 3 min. "do odpoczęcia". Następnie ponownie energicznie wymieszać do uzyskania idealnej kremowości.

TOP CREAM zawiera dużą ilość mleka, dlatego należy przygotować odpowiednią ilość produktu do natychmiastowego zużycia. Krem musi być przechowywany w lodówce.

KOMPONENTY CUKIERNICZE

  • SMAK: 

    WANILIOWY

  • ZASTOSOWANIE: 

    TARTY, BABECZKI, CIASTKA, TORTY

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Polecamy